Reklama

Stanęli na podium w Pucharze Polski

27/03/2017 12:42

Dwa brązowe medale zdobyli młodzicy Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk na rozgrywanym w Bydgoszczy w dniach 24-26.03.2017 roku międzynarodowym turnieju taekwondo olimpijskiego "Bydgoszcz Cup 2017". W zawodach, które były jednocześnie kolejną edycją Pucharu Polski brazowy krążek wywalczyła Agnieszka Łapińska oraz Michał Czarniewicz.

W kategorii juniora młodszego Kacper Rakowski po zaciętej walce ostatecznie uległ swojemu przeciwnikowi, natomiast Tomasz Wieczorek w kategorii młodzieżowca w pierwszych sekundach walki doznał kontuzji stawu skokowego co niepozwoliło mu kontynuować walki.

Sponsorem klubu jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica, a trenerem - Paweł Remiszewski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama