Reklama

Startuje VII sezon Miejskiej Ligi Koszykówki

18/10/2016 08:58

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że od dziś ruszają zapisy drużyn do VII sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Zainteresowani mogą już zgłaszać chęć uczestnictwa. Zapisy będą przyjmowane do 2 listopada 2016 roku, do godziny 16.00.

Tak jak w poprzednich edycjach ligi, wszystkie zainteresowane drużyny, które pragną uczestniczyć w rozgrywkach, powinny wysłać maila na adres imprezy@mosir.lomza.pl lub mmarzec@mosir.lomza.pl. W treści maila należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników oraz datę urodzenia.

Zapisy będą przyjmowane do 2 listopada 2016 roku, do godziny 16.00. Informacje na temat terminu spotkania organizacyjnego oraz ostatecznego terminu rozpoczęcia rozgrywek ligi będą podane w późniejszym terminie.

- Wiedząc jak bardzo wszyscy czekają na rozpoczęcie ligi nie będzie to stanowiło problemu dla wszystkich zainteresowanych - twierdzi Marcin Marzec z MOSiR Łomża.

Reklama

Więcej informacji na temat organizacji kolejnego sezonu MLK na stronie ligi www.mlklomza.ligspace.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości