Reklama

Strzelał na chwałę ŁKS-u. Zmienia klub

26/07/2024 13:09

Łukasz Świderski nie będzie już zawodnikiem klubu z Ostrołęki. Pomocnik po półrocznym pobycie szuka sobie nowego miejsca do kontynuowania przygody z piłką. 

24-latek jest wychowankiem ŁKS-u Łomża. W seniorach debiutował jako 17-latek. Zagrał w trzech meczach, a następnie przeniósł się na dwa lata do Siarki Tarnobrzeg. Zaliczył 23 występy w II lidze. Następnie występował w czwartoligowych KS-ie CK Troszyn. W IV lidze zagrał 54 razy i czterokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Wrócił do Łomży. Był czołowym graczem ŁKS-u. Zdobył 20 goli w IV lidze i walnie przyczynił się do awansu. Jesienią 2023 roku był podstawowym graczem łomżyńskiej ekipy, a do 18 meczów dorzucił trzy trzecioligowe gole.

Reklama

Wiosną występował w Narwi Ostrołęka. Zaliczył 13 spotkań (1123 minuty) i 3 gole w V lidze. 

fot. Narew Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości