Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 4 W Łomży z rocznika 2007/2008 trenujące w UKS 4 Łomża zwyciężyły Noworoczny Turniej mini Koszykówki w Ełku. W turnieju zorganizowanym przez UKS 3 Ełk wzięło udział 4 zespoły, dwa z Łomży i dwa z Ełku.
Po świetnej grze w ataku i dobrej obronie dziewczynki z Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły pierwsze miejsce. Drużynę reprezentowały: 1 Grodzka Martyna (3B SP4) 2 Siedlanowska Michalina (3B SP4) 3 Bareła Laura (3C SP4) 4 Cwalina Oliwia (3D SP4) 5 Łada Oliwia (3D SP4) 6 Dąbrowska Oliwia (3E SP4) 7 Dudas Justyna (3E SP4) 8 Leszczewska Julia (3E SP4) 9 Sierzputowska Maja (3E SP4) 10 Tchórzewska Karina (3E SP4) 11 Balewska Pola (4A SP4) 12 Gleba Izabela (4B SP4) 13 Grądzka Julia (4B SP4) 14 Jankowska Natalia (4B SP4) 15 Cichocka Zofia (4C SP4) 16 Dobrowolska Marta (4C SP4) 17 Grabowska Aleksandra (4C SP4) 18 Klimaszewska Maja (4C SP4) 19 Miłaszewska Amelia (4C SP4)Trenerem drużyny jest Marcin Piotrowski.