Reklama

Sukcesy młodych taekwodzistów w Olecku

23/11/2015 08:21

10 medali przywieźli zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "Medyk", którzy uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Województwa Warmińsko- Mazurskiego Zrzeszenia LZS Olsztyn w Taekwondo Olimpijskim. Zawody odbyły się w minioną sobotę w Olecku.

W turnieju wystartowało 133 zawodników min. Z Giżycka, Olecka, Piszu, Suwałk, a także nie zabrakło reprezentantów Rosji.

- Występ naszych zawodników trzeba zaliczyć do bardzo udanych, w wieku konkurencjach deklasowaliśmy rywali. Przywieźliśmy w sumie 10 medali: 7 złotych, 2 srebrne oraz 1 brązowy - relacjonuje trener Paweł Remiszewski.

Medale zdobyli:

Agnieszka Łapińska: 1 m-ce w sprawności specjalnej Dollyo Chagi, 1 m-ce w sprawności specjalnej Timio Ap, najlepsza zawodniczka zawodów Aleksandra Walczak: 1 m-ce w sprawności specjalnej Dollyo Chagi Jakub Plona: 2 m-ce w sprawności specjalnej Dollyo Chagi, 1 m-ce w sprawności specjalnej Timio Ap, najlepszy zawodnik zawodów Bartosz Jadacki: 2 m-ce w sprawności specjalnej Timio Ap Jakub Zieliński: 1 m-ce w sprawności specjalnej Dollyo Chagi Aleksander Marczuk: 3 m-ce w sprawności specjalnej Dollyo Chagi Przemek Jadacki: 1 m-ce w dwuboju sprawności specjalnej: Dollyo Chagi + Timio Ap, 1 m-ce w walce sportowej

Warto wspomnieć, że Przemek Jadacki pierwszą swoją walkę wygrał 12:0, natomiast finał wygrał przed czasem 17:0.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych tak spektakularnych sukcesów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości