Reklama

Sukcesy młodych zawodników UKS Butterfly

30/11/2020 08:58

Dwoje zawodników UKS Butterfly uczestniczyło w Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mławy.

Był to pierwszy start Kai Kurpiewskiej i Filipa Rudczyka (uczniowie SP nr 10 w Łomży) od początku pandemii. Zawodnikom udało się ustanowić życiowe rekordy.

Filip Rudczyk zdobył 3 brązowe medale:

  1. 100 dowolny: 1:13, 45 (r.ż)
  2. 100 grzbiet: 1:22,53 (r.ż)
  3. 100 zmienny: 1:26,30 (r.ż)

Kaja Kurpieska:

  • 100 dowolny: 1:19,55 (r.ż)
  • 100 klasyczny: 1:45, 07
  • 100 zmienny: 1:31, 03 (r.ż)

W mławskich zawodach brali udział najlepsi zawodnicy z Północnego Mazowsza i Warszawy. Start był etapem przygotowań trenera Bartosza Kutnego do Mistrzostw Województwa Podlaskiego, które już za tydzień odbędą się w Suwałkach.

fot. UKS Butterfly

Załączniki
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości