Dwoje zawodników UKS Butterfly uczestniczyło w Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mławy.
Był to pierwszy start Kai Kurpiewskiej i Filipa Rudczyka (uczniowie SP nr 10 w Łomży) od początku pandemii. Zawodnikom udało się ustanowić życiowe rekordy.
Filip Rudczyk zdobył 3 brązowe medale:
Kaja Kurpieska:
W mławskich zawodach brali udział najlepsi zawodnicy z Północnego Mazowsza i Warszawy. Start był etapem przygotowań trenera Bartosza Kutnego do Mistrzostw Województwa Podlaskiego, które już za tydzień odbędą się w Suwałkach.
fot. UKS Butterfly