Aż siedem goli zobaczyli kibice, którzy wybrali się na spotkanie inauguracyjne w III lidze.
Spadkowicz z II ligi - Stomil Olsztyn zmierzył się z Unią Skierniewice. Po 24 minutach goście prowadzili 3:0. Gospodarze jeszcze przed przerwą potrafili zdobyć dwa gole. Tuż po zmianie stron wyrównał jJakub Fronczak, zaś w końcówce gola na wagę trzech punktów dla miejscowych zdobył Denis Gojko.
Stomil Olsztyn - Unia Skierniewice 4:3 (2:3)
Bramki: Karpiński 40', Gojko 45', 84', Fronczak 50' - Stępień 11' (k), Cegiełka 13', Sabiłło 24'.