Reklama

Szalony mecz w Olsztynie. Od 0:3 do 4:3!

02/08/2024 21:50

Aż siedem goli zobaczyli kibice, którzy wybrali się na spotkanie inauguracyjne w III lidze.

Spadkowicz z II ligi - Stomil Olsztyn zmierzył się z Unią Skierniewice. Po 24 minutach goście prowadzili 3:0. Gospodarze jeszcze przed przerwą potrafili zdobyć dwa gole. Tuż po zmianie stron wyrównał jJakub Fronczak, zaś w końcówce gola na wagę trzech punktów dla miejscowych zdobył Denis Gojko.

Stomil Olsztyn - Unia Skierniewice 4:3 (2:3)
Bramki:
Karpiński 40', Gojko 45', 84', Fronczak 50' - Stępień 11' (k), Cegiełka 13', Sabiłło 24'.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości