Reklama

Szczyt dla ŁKS-u II Łomża. Idą jak burza!

Piłkarze ŁKS-u II Łomża nie zwalniają tempa. W meczu na szczycie Klasy Okręgowej zespół prowadzony przez Tomasza Staniórskiego pokonał na własnym boisku wicelidera tabeli GKS Gródek aż 4:1. 

Było to już jedenaste zwycięstwo łomżan w obecnym sezonie, dzięki czemu umocnili się oni na pozycji lidera z pięciopunktową przewagą nad rywalami.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy. Już po niespełna dwóch minutach gry wynik otworzył Łukasz Kijek, dając ŁKS-owi szybkie prowadzenie. 

Po przerwie, w 65. minucie, przewagę łomżan powiększył Mateusz Zalewski, trafiając na 2:0. Choć drużyna z Gródka zdołała zdobyć gola kontaktowego, końcówka spotkania należała już w pełni do gospodarzy. W 84. minucie wynik na 3:1 podwyższył Jacek Giętkowski, a chwilę później Mikołaj Tarnacki ustalił rezultat meczu na 4:1.

Reklama

Dzięki temu zwycięstwu ŁKS II Łomża zapewnił sobie miejsce na podium rundy jesiennej i może spokojnie przygotowywać się do kolejnych spotkań w roli zdecydowanego lidera. Drużyna Tomasza Staniórskiego udowadnia, że w tym sezonie jej ambicje sięgają znacznie wyżej niż tylko utrzymania w czołówce tabeli.

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości