Reklama

Tenisowe MJ Cup dla dziewcząt [FOTO]

28/08/2017 05:59

Dominika Sawicka z Warszawy wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek w Tenisie MJ Cup w Łomży. W finale turnieju 6/0 6/2 ograła Sylwię Lux ze Stawigudy. Turniej rozegrany został na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, a głównym sponsorem imprezy byli Anna i Tomasz Męczkowscy, właściciele MJ Jedwabne.

Grę deblową wygrała para Dominika Sawicka i Sylwia Lux. Aleksandra Łada (UKS Return Łomża) wspólnie z Agnieszką Murawską (Eurotenis Łódź) zameldowały się w półfinale debla.

- Tydzień temu Hexabank Cup dla chłopców, teraz MJ Cup dla dziewcząt. Mam nadzieję, że te dwa nowe turnieje wpiszą się na stałe w kalendarz imprez ogólnopolskich organizowanych przez nasz klub. Mam nadzieję, że przyczyni się to do popularyzacji tenisa w naszym mieście a także naszego miasta w Polsce. Jeszcze raz dziękuję właścicielom firmy MJ Jedwabne za wsparcie finansowe przy organizacji tego turnieju - powiedział po turnieju Tomasz Poreda, prezes UKS Return Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości