Reprezentanci Warmii i Mazur, Podlasia i Mazowsza będą rywalizować w turnieju tenisa ziemnego Serafin Cup 2017, który już w najbliższy weekend zostanie rozegrany w Łysych. Zmagania są otwarte i wciąż można dołączyć do rywalizacji. Chcesz spróbować swoich sił na korcie?
Turniej zostanie rozegrany na czterech kortach. Dwóch przy orliku w Łysych przy ulicy Stanisława Krupki 20 oraz dwóch ziemnych na terenie gminy Łyse. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a udział w zawodach jest bezpłatny.
Zgłoszenia do rywalizacji w turnieju przyjmuje Sławomir Dymarczyk pod numerem tel. 506 594 770 do czwartku, 4 maja do godz. 15.00. W piątek, 5 maja dojdzie do losowania turniejowych par o wynikach poinformujemy w naszym serwisie sportowym. Początek rywalizacji w zawodach w sobotę, 6 maja został zaplanowany na godz. 9.00.
- Serdecznie zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów z całego regionu - mówi pomysłodawca rozegrania turnieju w Łysych Andrzej Żubrowski. - Na uczestników czekają dobrze przygotowane obiekty i atrakcyjne nagrody rzeczowe na zakończenie rywalizacji.