Zapraszamy serdecznie wszystkich widzów na kolejny odcinek naszego programu "To Jest Temat". Po przerwie związanej z nieobecnością z powodów zdrowotnych naszej prowadzącej Magdaleny Bochenek, z radością wracamy do Państwa z nowym materiałem!
W najnowszym odcinku Magdalena Bochenek przeprowadzi wywiad z Wiesławem Grzymałą, który w ubiegły poniedziałek po raz kolejny został wybrany na przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży. Wiesław Grzymała, reprezentant Prawa i Sprawiedliwości, opowie m.in. o swoich planach na nadchodzącą kadencję oraz podzieli się swoimi przemyśleniami na temat współpracy prezydenta Mariusza Chrzanowskiego z radnymi Koalicji Obywatelskiej.
Nie przegapcie tej interesującej rozmowy, która z pewnością rzuci więcej światła na przyszłość naszego miasta. Do zobaczenia na mylomza.pl!