Świetne wieści dla łomżyńskiego sportu! Aż sześć zawodniczek UKS 4 Łomża znalazło się w gronie powołanych do kadry województwa podlaskiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Dziewcząt Dywizji B, która odbędzie się w dniach 7–9 listopada w Radomiu.
Wyróżnienie spotkało:
Oliwię Tomasiewicz, Zuzannę Niewińską, Emilię Trzonkowską, Hannę Muchę, Oliwię Kozłowską oraz Klaudię Kneć.
Powołania to efekt bardzo dobrej postawy zawodniczek UKS 4 Łomża w rozgrywkach ligowych i turniejach młodzieżowych, gdzie wielokrotnie potwierdzały swój wysoki poziom sportowy. Trenerkami kadry są: Anna Wojtach oraz Aleksandra Urbaniak.
Kadra województwa podlaskiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Dziewcząt Dywizji B - Radom 2025
UKS 4 Łomża:
Oliwia Tomasiewicz
Zuzanna Niewińska
Emilia Trzonkowska
Hanna Mucha
Oliwia Kozłowska
Klaudia Kneć
MKS Batory 18 Białystok:
Oliwia Iwaniuk
Maja Wierzbicka
Anastazja Szlendak
Anna Kuźma
Wiktoria Gajko
Patrycja Dudko
MUKS Stoczek 45 Białystok:
Hanna Nierodzik
Beata Gierdo
UKS Basket 47 Białystok:
Gabriela Kijewska