W sobotę 16 grudnia łomżyńscy karatecy wystartowali w Koszalinie w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Mistrzostwach Polski Juniorów w Karate Kyokushin. Wzięło w nich udział 156 karateków z 62 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate zdobyli jeden złoty i dwa brązowe medale.
Najlepiej zaprezentował się Tomasz Stachacz zdobywając tytuł Mistrza Polski w kategorii junior -75 kg. Brązowe medale wywalczyli Piotr Bejenka w kategorii młodzieżowiec -80 kg oraz Adam Stachacz w kategorii junior -70 kg.
Tuż za podium, bo na 4. miejscu, uplasowała się Klaudia Lanczewska w konkurencji kata kobiet młodzieżowców. Klaudia Gawryś i Wiktoria Korytkowska uplasowały się na pozycjach 5-8 odpowiednio w kategorii +65 kg młodzieżowców kobiet i -55 kg juniorek.