Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś, na drodze krajowej nr 53, łączącej Olsztyn z Ostrołęką. W zderzeniu trzech samochodów zginęła para młodych ludzi.
Na prostym odcinku drogi zderzyły się trzy samochody: ciężarowe Volvo, osobowy Citroen i Volkswagen Passat. Na miejscu zginął 35 - letni mężczyzna i 32 - letnia kobieta, którzy jechali Volkswagenem. Oboje mieszkali w Chudku.
Obrażenia odniosło też małżeństwo, podróżujące Citroenem. Razem z 4-miesięcznym synkiem trafili do szpitala.
Cało z kraksy wyszedł jedynie 21-letni kierowca ciężarówki.
Na ustalenie przyczyny wypadku, jak informuje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, jest jeszcze za wcześnie.