Reklama

Tragedia! W wypadku zginęli razem

04/11/2010 18:20

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś, na drodze krajowej nr 53, łączącej Olsztyn z Ostrołęką. W zderzeniu trzech samochodów zginęła para młodych ludzi.

Na prostym odcinku drogi zderzyły się trzy samochody: ciężarowe Volvo, osobowy Citroen i Volkswagen Passat. Na miejscu zginął 35 - letni mężczyzna i 32 - letnia kobieta, którzy jechali Volkswagenem. Oboje mieszkali w Chudku.

Obrażenia odniosło też małżeństwo, podróżujące Citroenem. Razem z 4-miesięcznym synkiem trafili do szpitala.

Cało z kraksy wyszedł jedynie 21-letni kierowca ciężarówki.

Na ustalenie przyczyny wypadku, jak informuje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, jest jeszcze za wcześnie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości