Wczoraj w godzinach wieczornych miał miejsce nieszczęśliwy wypadek przy pracach na gospodarstwie. Starszy mężczyzna spadł z drabiny z wysokości około 3 metrów. W wyniku wypadku 60-latek został przetransportowany do szpitala.
Około godziny 22:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży za pośrednictwem numeru 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku przy pracy w miejscowości Srebrowo, gmina Wizna. Miało tam dojść do nieszczęśliwego zdarzenia, podczas którego 60-letni mężczyzna spadł z drabiny, schodząc z zasieku.
Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że wypadek był bardzo poważny, a starszy pan spadł z wysokości około 3 metrów. Mężczyzna niezwłocznie otrzymał pomoc medyczną i został przetransportowany do szpitala. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że stan mężczyzny na ten moment jest ciężki.