Troje mieszkańców Ełku trafiło do szpitala w wyniku uderzenia osobówki w barierę energochłonną, a następnie zderzenia z ciężarowym DAF-em. Do wypadku doszło po północy na obwodnicy Stawisk. Jego okoliczności bada kolneńska Policja.
Minionej nocy około godz. 00.30, dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Stawisk. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam ustalili, że 23-letni kierujący BMW, jadąc w kierunku Grajewa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas uderzając w barierę energochłonną. Następnie pojazd odbił się od niej, obrócił i doprowadził do zderzenia z jadącym w stronę Łomży ciężarowym DAF-em.
Wszyscy jadący osobówką: kierowca oraz dwie pasażerki w wieku 20 i 30 lat, ze złamaniami oraz ogólnymi potłuczeniami, zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący ciężarówką wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają kolneńscy policjanci.