Reklama

Trzy osoby ranne po wypadku na krajowej 61

03/08/2016 07:49

Troje mieszkańców Ełku trafiło do szpitala w wyniku uderzenia osobówki w barierę energochłonną, a następnie zderzenia z ciężarowym DAF-em. Do wypadku doszło po północy na obwodnicy Stawisk. Jego okoliczności bada kolneńska Policja.

Minionej nocy około godz. 00.30, dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Stawisk. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam ustalili, że 23-letni kierujący BMW, jadąc w kierunku Grajewa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas uderzając w barierę energochłonną. Następnie pojazd odbił się od niej, obrócił i doprowadził do zderzenia z jadącym w stronę Łomży ciężarowym DAF-em.

Wszyscy jadący osobówką: kierowca oraz dwie pasażerki w wieku 20 i 30 lat, ze złamaniami oraz ogólnymi potłuczeniami, zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący ciężarówką wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Reklama

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają kolneńscy policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości