Reklama

Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie

05/02/2018 11:44

W piątek 2 lutego, na zakończenie ferii zimowych, w hali sportowej w Śniadowie odbył się turniej piłki nożnej halowej „Ferie zimowe 2018", skierowany do uczniów szkół podstawowych z klas V - VII. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn, zarówno ze Śniadowa i okolic, ale także ze Szczepankowa.

Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym", gdzie 1 mecz trwał 2 x 7 minut. Mecze sędziowane były przez nauczyciela wychowania fizycznego Wojciecha Klimaszewskiego, a opiekę medyczną nad zawodnikami sprawował ratownik medyczny - p. Krzysztof Piszczatowski.

Zawodnicy którzy zajęli miejsca od I do III zostali obdarowani dyplomami i medalami ufundowanymi przez Wójta Gminy Śniadowo – Rafała Pstrągowskiego, a pozostali pamiątkowymi medalami za uczestnictwo w turnieju.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas i przywieźli dzieci na turniej, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie, przy pomocy Wojciecha Klimaszewskiego i Katarzyny Bieńkowskiej. Dzięki ich pomocy dzieci nie tylko mogły wziąć udział w turnieju, ale również czuły się pewniej w trakcie grania i przerw między meczami.

Reklama

Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja turnieju kształtuje się następująco:

I miejsce – "Sportowcy ze Śniadowa" II miejsce – "VI A radę da" III miejsce – "Dzikie Koty" IV miejsce – "SP Szczepankowo I" V miejsce – "SP Szczepankowo II"

Gmina Śniadowo

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości