W pierwszy dzień jesieni 23. września na Orliku przy ul. Bernatowicza 4 został rozegrany II Turniej OLDBOY CUP 2018 o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.
Jedynym warunkiem uczestnictwa w zawodach była kategoria wiekowa. W turnieju wzięło udział łącznie 50 osób w wieku 35+.
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym". W kapryśnej pogodzie najlepszą ekipą okazała się drużyna BTS SZYMAŃSCY, drugie miejsce zajęła drużyna UNIGLASS, trzecie miejsce DE SENIORS, natomiast czwarte WKS ŁOMŻA.
Oprócz klasyfikacji drużynowej na uczestników czekały również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Marcin Sawko (BTS SZYMAŃSCY). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Jankowski (UNIGLASS), a najlepiej w bramce spisywał się Artur Nadolny (BTS SZYMAŃSCY).
Puchary i nagrody indywidualne oraz upominki dla wszystkich ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży Jerzy Łuba. Pomysłodawcą i organizatorem turnieju OLDBOY CUP 2018 był animator Radosław Jemielity. Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla animatora Wojciecha Klimaszewskiego.
Już teraz zapraszamy na trzecią edycję, która odbędzie się za rok.