Cztery tytuły Mistrza Województwa Podlaskiego i jeden brązowy medal wywalczyli zawodnicy klubu BLACK HORSE MMA Łomża podczas rozegranej w sobotę w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Podlaskiej Amatorskiej Ligi MMA.
Rozegrane w stolicy Podlasia zawody były 97. edycją Amatorskiej Ligi MMA i jednocześnie traktowane były jak oficjalne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego. Ze świetnymi wynikami wrócili z nich łomżyńscy fighterzay reprezentujący klub BLACK HORSE MMA Łomża. Spośród pięciu startujących w zawodach zawodników czterech wywalczyło pierwsze miejsca i zdobyło tytuły mistrzów województwa, a piąty zajął najniższe miejsce na podium.
Mistrzami województwa zostalii ze złotymi medalami wrócili do domu: Patryk Surdyn w kat. -66 kg OFS, Adrian Kozłowski w kat. -84 kg OFS, Krystian Cwalina w kat. -77 kg Junior i Piotr Arnista w kat. -84 kg Junior. Brązowy krążek przywiózł do Łomży Dawid Poreda w kat. -84 kg PK.
- Chcielibyśmy podziękować władzom miasta Łomża - panu prezydentowi i jego zastępcom, przewodniczącej rady miasta, a obecnie pani poseł Bernadecie Krynickiej, a także prezesowi Parku Przemysłowego Łomża panu Andrzejowi Kiełczewskiemu. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego sponsora pana Roberta Smugarzewskiego i Centrum Rehabilitacji MEDICOR oraz Zakładu Fryzjerskiego PIOTR ĆWIEKOWSKI - przekazują zawodnicy łomżyńskiego klubu.