Reklama

UKS 4 Łomża. Ale piękne zwycięstwo!

Wielkie sportowe emocje zawitały do Mrągowa, gdzie trwa ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt z rocznika 2014 i młodszych. Już pierwszy dzień rywalizacji przyniósł ogromną dawkę emocji. Zawodniczki UKS-u 4 Łomża zdominowały parkiet w meczu otwarcia, pokonując UKS 1 Nidzica aż 55:5!

- To nie był jeden z najtrudniejszych meczów, ale była to dobra okazja do przećwiczenia różnych wariantów gry - skomentował trener Marcin Piotrowski, który wspólnie z Aleksandrą Olszewską prowadzi zespół z Łomży.

Choć spotkanie nie dostarczyło szczególnych trudności, drużyna UKS 4 Łomża pokazała ogromne zaangażowanie i determinację, nie dając rywalkom żadnych szans na nawiązanie walki.

Na tym jednak emocje się nie kończą! Jeszcze dziś młode koszykarki rozegrają kolejne spotkanie. O godz. 18:00 zmierzą się z UKS-em Piątka Ostrów Wielkopolski. W sobotę czeka je ostatni mecz fazy grupowej. O godz. 11:00 wyjdą na boisko przeciwko zespołowi Wataha Basketball Rumia.

Reklama

Trzydniowy turniej to nie tylko rywalizacja, ale też wspaniała okazja do integracji młodych zawodniczek, nauki współpracy oraz zdobycia cennego doświadczenia w duchu fair play. W zmaganiach bierze udział osiem drużyn z całej Polski, podzielonych na dwie grupy:
Grupa A:
KS AS Mrągowo
KKS Olsztyn
Bryza Kolbudy
Sokołów Podlaski

Grupa B:
UKS 4 Łomża
UKS 1 Nidzica
Wataha Basketball Rumia
UKS Piątka Ostrów Wielkopolski

UKS 4 Łomża: Aniela Nowacka, Klara Wybraniak, Zuzanna Piotrowska, Zuzia Grabowska, Zosia Fraszczyk, Gabriela Piotrowska, Oliwia Załęcka, Ania Trzonkowska, Zosia Pupik, Zuzia Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzia Taraszkowska, Patrycja Laszkowska, Zuzia Zduńczyk, Danusia Zapert.

Reklama

Czekamy na kolejne mecze i trzymamy kciuki za młode zawodniczki z Łomży!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości