Reklama

UKS 4 Łomża lepszy od Batorego!

W dzisiejszym spotkaniu koszykarki UKS-u 4 Łomża odniosły efektowne zwycięstwo nad Batory Białystok, wygrywając 78:25. 

Od pierwszych minut gospodynie narzuciły swoje tempo, prezentując zgranie, waleczność i skuteczność zarówno w ataku, jak i obronie.

- To był solidny mecz z naszej strony. Dziewczyny świetnie współpracowały, były zgrane i agresywne w obronie. Zrealizowały plan taktyczny, a ich waleczność robiła różnicę. Jednocześnie duże brawa dla Batory Białystok – rywalki pokazały charakter - podkreślił trener Marcin Piotrowski.

- Jestem dumna z naszego zespołu. Grałyśmy kolektywnie, mądrze i z ogromną energią. Ale trzeba docenić przeciwniczki, które też zaprezentowały dobrą koszykówkę i nie odpuszczały ani na moment - dodaje Aleksandra Olszewska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości