O godz. 17:00 pierwszy gwizdek spotkania łomżan z zespołem z Sulejówka.
Nasi powalczą o pierwszy triumf w tym sezonie na swoim stadionie. Ekipa Marcina Płuski w swoim ostatnim występie przed własną publicznością zremisowała 1:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Kamilowi Wengerowi i spółce dużo lepiej idzie na wyjazdach. Biało-czerwoni ograli 1:0 Pelikana Łowicz oraz 4:2 Wisłę II Płock.
Czekamy na pierwsze trzy punkty u siebie. Trzymamy kciuki.
Link do meczu znajduje się w TYM MIEJSCU.