Reklama

W nagrodę pojadą na mecz reprezentacji Polski

26/02/2018 08:32

Piłkarze Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego z rocznika 2007, którzy tydzień temu wywalczyli brązowe medale podczas finałowej edycji turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, zostali docenieni przez wojewódzką centralę piłkarską. W nagrodę pojadą na mecz reprezentacji Polski.

Prezes Sławomir Kopczewski, na wniosek zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, ufunduje młodym piłkarzom wyjazd na mecz towarzyski Polska-Litwa, który odbędzie się 12 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to ostatni sprawdzian naszej reprezentacji przed Mistrzostwami Świata w Rosji, a dla młodych adeptów piłki nożnej w Łomży z pewnością wielkie przeżycie.

- Jestem pełen uznania dla tych młodych chłopaków. Zebrali oni wiele pochwał za swoją postawę na boisku. Swoje zadanie bardzo dobrze wykonał także trener Jacek Lis. To taka nagroda za ich pracę – mówi prezes Podlaskiego ZPN, Sławomir Kopczewski.

Reklama

Wyjazd na turniej został wsparty ze środków Urzędu Miejskiego w Łomży, który przekazał MŁKS kwotę 3 500 zł na zakup niezbędnego sprzętu i opłacenie transportu do stolicy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości