Reklama

W piątek rusza JBB NADZIEJA CUP 2016 [VIDEO]

15/09/2016 06:47

Już od piątku na kortach tenisowych przy III LO w Łomży przy ulicy Senatorskiej 13 rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny JBB Nadzieja Cup Młodzików w Tenisie. W rozgrywkach rywalizowało będzie 16 tenisistów w wieku do 14 lat.

Do Łomży przyjadą zawodnicy między innymi z Warszawy, Bytomia, Pabianic, Stalowej Woli, Łodzi, Gdańska, Olsztyna oraz z Białegostoku. Nasze województwo reprezentowało będzie czterech tenisistów - Wiktor Kosowski, Adam Chojnowski, Marcel Bałdyga i Szymon Sokołowski.

Turniej ma formułę rozgrywek grupowych, więc pierwszy przegrany mecz nie eliminuje zawodnika z rozgrywek. Każdy z tenisistów przez trzy dni rozegra sześć meczów.

Organizatorem turnieju jest III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, Radio Nadzieja oraz UKS Return Łomża.

Reklama

- Zapraszamy kibiców do na korty, gdyż będziemy mieli możliwość zobaczyć tenis na najwyższym polskim poziomie - zachęcają organizatorzy.

.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości