Wczoraj informowaliśmy o zwycięstwie łomżyńskich kleryków nad kolegami z Białegostoku, a dziś podobnym, tylko na nieco większą skalę sukcesem pochwalili nam się łomżyńscy strażacy. Reprezentacja z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży zajęła I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, pokonując po drodze aż dwie białostockie drużyny.
W finale rozegranym 14 listopada w Łapach zmierzyły się cztery drużyny w systemie każdy z każdym. Finaliści reprezentowali Komendę Wojewódzką PSP w Białymstoku, Komendę Miejską PSP w Białymstoku, Komendę Miejską PSP w Łomży oraz Komendę Powiatową PSP w Kolnie. Jak przekazuje rzecznik prasowy KM PSP w Łomży bryg. Grzegorz Wilczyński, w tym zestawieniu najlepsza okazała się drużyna z Łomży, która odniosła dwa zwycięstwa i raz zremisowała.
Wyniki spotkań rozegranych przez reprezentację z KM PSP w Łomży:
W zespole z Łomży indywidualnie wyróżniony został mł. kpt. Paweł Wasiulewski, który wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju. Został on także, razem z mł. asp. Mateuszem Zalewskim, powołany do reprezentacji województwa.