Reklama

W sobotę 34-latka szukała cała Łomża, w niedzielę odnalazły go dzieci

20/05/2024 11:17

Policja szukała 34-latka ponad dobę, przeczesując okolicę Starej Łomży przy Szosie oraz Łomżę od strony sadów przy Szosie Zambrowskiej.

- Zaginiony w piątek wieczorem nawiązał kontakt z rodziną i powiedział, że o 1.00 wróci do domu z trasy– informowała w sobotę media st. asp. Karolina Wojciekian, oficer prasowy KMP Łomża.

Okazało się, że w niedzielę dzieci bawiące się w jednej z podłomżyńskich miejscowości zauważyły leżącego mężczyznę w opuszczonym budynku. 

- Poprosił on o wezwanie karetki pogotowia z uwagi na złe samopoczucie. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze łomżyńskiej policji, którzy potwierdzili tożsamość zaginionego, oraz załoga karetki pogotowia, która udzieli mężczyźnie pomocy.  - informuje st. asp. Karolina Wojciekian oficer prasowy KMP Łomża.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/05/2024 10:36
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości