Przygoda Kamila Wengera w ŁKS-ie Łomża będzie trwała jeszcze przynajmniej rok.
Doświadczony obrońca związał się z klubem roczną umową. 32-latek rodem z Kluczborka przeniósł się do biało-czerwonych przed startem rundy wiosennej. Z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem. W drugiej części sezonu wystąpił w 16 meczach (1435 minut). Zdobył jedną bramkę (dającą wygraną 1:0 z Olimpią Zambrów). Obejrzał trzy żółte kartki.
Powodzenia.
fot. Gosiewski Fotografia