Reklama

Wenger na kolejne 12 miesięcy

11/07/2024 19:34

Przygoda Kamila Wengera w ŁKS-ie Łomża będzie trwała jeszcze przynajmniej rok.

Doświadczony obrońca związał się z klubem roczną umową. 32-latek rodem z Kluczborka przeniósł się do biało-czerwonych przed startem rundy wiosennej. Z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem. W drugiej części sezonu wystąpił w 16 meczach (1435 minut). Zdobył jedną bramkę (dającą wygraną 1:0 z Olimpią Zambrów). Obejrzał trzy żółte kartki. 

Powodzenia.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości