Reklama

[WIDEO] Puchar Ligi. Zobaczcie materiał

18/08/2024 22:12

Jak już informowaliśmy, zwycięzcami Pucharu Ligi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży została ekipa Młodych Orłów.

Mistrzowie w najważniejszym meczu dnia ograli 6:2 FC Osiem Wilki. Trzecie miejsce zajął UniGlass, który ograł 3:2 Kulturalnych Łomża.

Organizatorzy nie zapomnieli o wyróżnieniach. Najlepszym bramkarzem został Zbigniew Lichomski (Młode Orły). Najlepszym asystentem z siedmioma decydującymi podaniami został Mariusz Wądołkowski (UniGlass), najlepszym strzelcem Paweł Siwik (Młode Orły), który zdobył 7 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Dariusza Wilka (FC Osiem Wilki).

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/08/2024 09:46
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości