Reklama

Więcej policji na ulicach Łomży

14/04/2021 10:14

Komendant Miejski Policji w Łomży i Prezydent Miasta Łomża podpisali porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych. Miasto przekazało na ten cel 60 tysięcy złotych.

Podpisane porozumienie zakłada, że do łomżyńskiej komendy trafi 60 tysięcy złotych na sfinansowanie służb ponadnormatywnych.

- Suma ta pozwoli na wystawienie dodatkowych 260 patroli. Dzięki temu wzrośnie bezpieczeństwo łomżan - inforumuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji. - Komendant Miejski Policji w Łomży podziękował Prezydentowi Miasta Łomża za wsparcie służb, co z pewnością przyczyni się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Podkreślił, że funkcjonariusze będą kontrolować szczególnie miejsca zagrożone, w tym przede wszystkim zaznaczane przez mieszkańców Łomży na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.   

Reklama

Z policyjnych statystyk wynika, że w ubiegłym roku w ramach służb ponadnormatywnych policjanci zatrzymali 20 sprawców przestępstw, 5 poszukiwanych, ujawnili 703 wykroczenia i przeprowadzili 418 interwencji. Mundurowi wylegitymowali blisko 1500 osób, skontrolowali 525 pojazdów. W wyniku tych czynności nałożyli 293 mandaty karne, pouczyli 373 osoby oraz sporządzili 37 wniosków o ukaranie do sądu.

fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości