Reklama

Wielki sukces łomżyńskich motoparalotniarzy! [FOTO]

27/10/2016 11:48

Łomżyńscy motoparalotniarze Adam Pupek i Adrian Borkowski zdobyli Puchar Polski w klasie motoparalotni dwumiejscowych Pilot plus Nawigator. To wielkie osiągnięcie ponieważ łomżyniacy rywalizowali w walce o trofeum z bardzo doświadczonymi i utytułowanymi rywalami!

W sobotę, 22 października w Aeroklubie Polskim odbyło się uroczyste wręczenie medali i pucharów z okazji zakończenia Motoparalotniowego Pucharu Polski i Polskiej Ligi Motoparalotniowej sezonu 2016. Wśród zdobywców trofeów znaleźli się również łomżyniacy. Adam Pupek jako pilot i Adrian Borkowski jako nawigator wywalczyli Puchar Polski w klasie motoparalotni dwumiejscowych.

Puchar Polski składał się z cyklu sześciu zawodów (Płock, Częstochowa,Toruń, Serock, Bartoszyce, Elbląg). Zajęcie pierwszego miejsca w całym cyklu to wielkie osiągnięcie ze względu na dużą i utytułowana konkurencję wsród której byli przecież Mistrzowie Europy i Świata!

Reklama

- Chcielibyśmy promować ten sport wśród łomżyniakow, bo mamy niesamowite tereny i możliwości do rozwoju tego sportu - mówi Adam Pupek, któremu najwyraźniej marzy się, żeby nasz region stał się jednym z najsilniejszych w kraju.

Cóż, warunki są, odpowiedni ludzie, jak widać, również - trzymamy kciuki! A nasi zawodnicy już wkrótce rozpoczną nowy sezon i oczywiście przygotowania do Mistrzostw Europy i Świata. Powodzenia!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości