Reklama

Wyjazdowe zwycięstwo szczypiornistek

14/11/2016 08:08

Po trudnym meczu, a wręcz, jak mówi trener Stanisław Niedbała "horrorze", piłkarki ręczne GUKS "Dwójka" Łomża odniosły wyjazdowe zwycięstwo w meczu 3. kolejki II ligi kobiet. Łomżynianki pokonały w Bydgoszczy tamtejszy zespół BKS-u 27:26 i z kompletem punktów zajmują drugie miejsce tabeli.

Jeszcze do przerwy to bydgoszczanki prowadziły dwoma punktami (14:16), ale w drugiej części gry zespół z Łomży odrobił straty i dosłownie wyszarpał im zwycięstwo. 

To już trzecie zwycięstwo łomżynianek w tegorocznej edycji II Ligi Piłki Ręcznej Kobiet. Z kompletem punktów zajmują one 2. miejsce w tabeli ustępująć jedynie bilansem bramkowym drużynie GTPR Vistal II Gdynia. Natomiast indywidualnie Amanda Szymborska, z 18 bramkami na koncie, jest współliderką klasyfikacji najskuteczniejszych zawodniczek ligi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości