Po trudnym meczu, a wręcz, jak mówi trener Stanisław Niedbała "horrorze", piłkarki ręczne GUKS "Dwójka" Łomża odniosły wyjazdowe zwycięstwo w meczu 3. kolejki II ligi kobiet. Łomżynianki pokonały w Bydgoszczy tamtejszy zespół BKS-u 27:26 i z kompletem punktów zajmują drugie miejsce tabeli.
Jeszcze do przerwy to bydgoszczanki prowadziły dwoma punktami (14:16), ale w drugiej części gry zespół z Łomży odrobił straty i dosłownie wyszarpał im zwycięstwo.
To już trzecie zwycięstwo łomżynianek w tegorocznej edycji II Ligi Piłki Ręcznej Kobiet. Z kompletem punktów zajmują one 2. miejsce w tabeli ustępująć jedynie bilansem bramkowym drużynie GTPR Vistal II Gdynia. Natomiast indywidualnie Amanda Szymborska, z 18 bramkami na koncie, jest współliderką klasyfikacji najskuteczniejszych zawodniczek ligi.