Reklama

Wypadek na Sikorskiego. Kierowca nie zauważył wyjeżdżającego wozu strażackiego? [FOTO]

17/03/2018 16:42

Przed godziną 16. strażacy łomżyńskiej PSP zostali zadysponowani do zdarzenia. Podczas wyjeżdżania na akcję wozem strażackim na sygnałach z komendy na ul. Sikorskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

Według świadków zajścia, przed wyjeżdzającym wozem strażackim na ul. Sikorskiego zatrzymał się kierowca audi. Jadący za nim volkswagen golf prawdopodobnie nie zdążył wyhamować i z całym impetem uderzył w audi.

W wyniku zderzenia aut ucierpiały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Okoliczności wypadku bada policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości