Reklama

Wysocki: Damy z siebie wszystko. Chcemy rewanżu

05/05/2024 15:39

O godz. 16 początek spotkania w Śniadowie. Podopieczni Dariusza Narolewskiego zagrają z MOSP-em Białystok.

- MOSP to młoda, ale solidna drużyna. Ostatnio całkiem dobrze punktuje, ale my chcemy zgarnąć komplet punktów. Taki jest nasz cel - mówi Daniel Wysocki.

W pierwszej rundzie górą byli białostoczanie, którzy wygrali 3:1. - Wynik nie odzwierciedlał tego, co działo się na boisku. Byliśmy mega nieskuteczni. Liczę, że tym razem będzie inaczej - dodaje bramkarz KS-u.

W składzie gospodarzy zabraknie Sebastiana Kadłubowskiego, który zmaga się z urazem. - Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Za kartki musi pauzować Daniel Kopeć. Dobrą wiadomością jest powrót do gry Huberta Cendrowskiego. Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców na ten mecz! Bądźcie z nami! Damy z siebie wszystko, żeby zgarnąć  trzy punkty - kończy.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości