Wynikiem 6-2 zakończyło się sobotnie spotkanie Łomżyńskiego Klubu Sportowego z Krypnianką Krypno. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Łomży.
- Dobry mecz zagraliśmy, aczkolwiek niepotrzebnie daliśmy sobie strzelić dwie bramki, jak też dużo sytuacji niewykorzystanych, ale to też świadczy o tym, że z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej - uważa Tomasz Staniórski, trener ŁKS-u.- Widać, że jest progres z każdym meczem i tego się trzymajmy.
ŁKS znajduje się obecnie na 4. miejscu tabeli IV ligi podlaskiej. Biało-czerwoni mają na koncie 9 zwycięstw, 2 porażki i 3 remisy. Runda jesienna powoli dobiega końca.
- Miejmy nadzieję, że wygramy wszystko i awansujemy do trzeciej ligi - uważa Staniórski. - Liczymy, że Tur zgubi punkty (...). My liczmy, że wygramy wszystko na wiosnę i włączymy się do walki o awans.
Reklama
ŁKS ma jeszcze przed sobą wyjazdowe spotkanie z Hetmanem Białystok. Mecz odbędzie się 11 listopada.
W materiale VIDEO komentarz trenera Tomasza Staniórskiego
Poniżej transmisja meczu: