Reklama

Wysoka wygrana na inaugurację rundy. ŁKS 1926 Łomża pokonał Wigry II Suwałki [VIDEO i FOTO]

10/08/2020 07:15

Po wielu miesiącach przerwy zawodnicy ŁKS-u powrócili do ligowych rozgrywek. Inauguracyjne spotkanie na stadionie przy ulicy Zjazd zakończyło się wynikiem 5:1 na korzyść biało-czerwonych.

ŁKS objął prowadzenie zaraz po rozpoczęciu spotkania i zaledwie kilka chwil po pierwszej bramce zawodnicy mogli cieszyć się z kolejnego gola. Trzeci raz piłkę do siatki udało się posłać po stałym fragmencie gry i po niecałym kwadransie spotkania było już niemal pewne, że trzy punkty pozostaną w Łomży. Czwarty gol dla biało-czerwonych wpadł niewiele później.  Następnie to Wigrom udało się zdobyć honorową bramkę, strzeloną z rzutu karnego. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 5-1 na korzyść biało-czerwonych, a ostatni gol padł kilka minut przed jej końcem. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się posłać piłki do siatki.

- Słabą drugą połowę zagraliśmy - to trzeba sobie jasno powiedzieć - uważa trener biało-czerwonych Robert Speichler. - Nie potrafiliśmy utrzymać piłki. Dopiero w ostatnich chyba 10 minutach stworzyliśmy sobie z całej drugiej połowy dwie sytuacje bramkowe i na tym się mecz skończył.

Reklama

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1. Dodajmy, że zgromadzeni na trybunie od rzeki kibice zaprezentowali w sobotę patriotyczną oprawę, nawiązującą do 100. rocznicy obrony Łomży i walk nad Narwią. 

W następną sobotę (15.08) piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z zespołem MKS-u Mielnik.

ŁKS 1926 Łomża 5-1 Wigry II Suwałki

Poniżej retransmisja meczu:

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości