Drużyna Jagiellonii Białystok zwyciężyła w Turnieju o Puchar Rodziców - Kibiców "Football Cup Łomża", który rozegrano na stadionie przy ul. Zjazd. - Wspaniała atmosfera, doskonale przygotowane boiska trawiaste, wspaniałe nagrody, głośny doping przybyłych kibiców i niesamowita oprawa turnieju sprawiły, że było to niezapomniane święto piłki nożnej - mówią organizatorzy imprezy, czyli rodzice piłkarzy MŁKS-u z rocznika 2009.
W turnieju Football Cup Łomża wystąpiło 10 mocnych drużyn z północno-wschodniej Polski: Broń Radom 2009, Naki Olsztyn Z09, Akademia Piłkarska Jagiellonia, Akademia Piłkarska Wigry Suwałki, ORŁY PŁOCK 2009, Victoria Sulejówek 2009, Akademia Piłkarska Junior, AP WALECZNI Olszewo Borki, Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej i MŁKS Łomża 2009
Wysoki i wyrównany poziom wszystkich zespołów sprawił, iż każdy mecz był pełen walki i emocji, a bój o medale trwał do samego końca. Zwycięzcą sobotniego turnieju została Jagiellonia Białystok, drugie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Waleczni, a na trzeciej pozycji uplasowali się młodzi zawodnicy z drużyny Orły Płock.
Organizatorzy nagrodzili także najlepszego strzelca, zawodnika, obrońcę oraz bramkarza turnieju - otrzymali oni dyplomy, szklane statuetki oraz vouchery na zakup sprzętu. Najlepsi zawodnicy z każdej drużyny otrzymali nagrody w postaci piłek podpisanych przez Macieja Makuszewskiego, reprezentanta Polski, a piłkarze MŁKS-u Łomża dostali od wicemarszałka Marka Olbrysia profesjonalne piłkarskie torby. Nie zabrakło również nagrody dla najlepszych kibiców, która trafiła do rodziców z Victorii Sulejówek.
- Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podlaskiego za wsparcie finansowe oraz objęcie naszego turnieju patronatem honorowym. Dziękujemy naszym partnerom: medialnemu - portalowi Mylomza oraz technicznemu - MOSiR Łomża za nieocenioną pomoc w organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia. Dziękujemy też naszym sponsorom: DAWI-TECH, PHU KURPIEWSKI, GMC, KLIMAMED, BETOBEST, LIBRA PRINT, STYROPIANPLUS, JB SYSTEM, BENIHANA oraz MPWIK, którzy wsparli finansowo nasze działania. Oczywiście wielkie brawa należą się też wszystkim 140 małym bohaterom dzielnie walczącym o zwycięstwo w każdym z 45 rozegranych spotkań. I na koniec ogromne brawa dla Rodziców Kibiców rocznika 2009 za inicjatywę oraz organizację tego wspaniałego turnieju !!! Do zobaczenia za rok !!! - przekazują organizatorzy turnieju
Reklama