Reklama

Zacięta rywalizacja o Puchar Prezydenta Miasta Łomża [FOTO]

26/04/2021 12:30

​​​​​​​Blisko 120 zawodników z 12 drużyn zgromadziło się na Orliku przy ul. Bernatowicza, aby rywalizować o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny: SKILL SQUAD, UNIGLASS  POLSKA,UNIGLASS, DEMED, DZIKITEAM , BTS SZYMAŃSCY, LZS TEAM, WIZNA PAMIĘTA, 18 PUŁK, KUGUAR, NIEPOWOŁANI,  FC 8 WILKI.

Mecze rozgrywane były w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansowały  najlepsze ekipy z każdej grupy i jedna najlepsza drużyna z drugiego miejsca. Następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał. Mecze półfinałowe przyniosły wiele emocji, do rozstrzygnięcia w bratobójczym pojedynku potrzebne były rzuty karne. Najlepszą drużyną okazała się ekipa UNIGLASS POLSKA. Drugie miejsce zajęła  drużyna BTS SZYMAŃSCY, trzecie miejsce, po zaciętym boju, czarny koń turnieju - UNIGLASS,  a czwarte - 18 PUŁK. Decyzją organizatorów tytuł najlepszego zawodnika powędrował na ręce Karola Kotowskiego (UNIGLASS  POLSKA). Najlepszym bramkarzem został Piotr Kiełczykowski, a korona króla strzelców powędrowała do Macieja Sowy (BTS Szymańscy).

Reklama

Trofea oraz upominki dla uczestników ufundował Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski. TKKF Kieruje podziękowania do organizatorów TKKF Łomża, Dyrektora 1 LO  Jerzego Łuby za udostępnienie obiektui do sędziego Radosława Jemielitego za pomoc w organizacji zawodów.

Źródło: nadesłane/TKKF

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości