Blisko 120 zawodników z 12 drużyn zgromadziło się na Orliku przy ul. Bernatowicza, aby rywalizować o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.
Do rywalizacji przystąpiły drużyny: SKILL SQUAD, UNIGLASS POLSKA,UNIGLASS, DEMED, DZIKITEAM , BTS SZYMAŃSCY, LZS TEAM, WIZNA PAMIĘTA, 18 PUŁK, KUGUAR, NIEPOWOŁANI, FC 8 WILKI.
Mecze rozgrywane były w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansowały najlepsze ekipy z każdej grupy i jedna najlepsza drużyna z drugiego miejsca. Następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał. Mecze półfinałowe przyniosły wiele emocji, do rozstrzygnięcia w bratobójczym pojedynku potrzebne były rzuty karne. Najlepszą drużyną okazała się ekipa UNIGLASS POLSKA. Drugie miejsce zajęła drużyna BTS SZYMAŃSCY, trzecie miejsce, po zaciętym boju, czarny koń turnieju - UNIGLASS, a czwarte - 18 PUŁK. Decyzją organizatorów tytuł najlepszego zawodnika powędrował na ręce Karola Kotowskiego (UNIGLASS POLSKA). Najlepszym bramkarzem został Piotr Kiełczykowski, a korona króla strzelców powędrowała do Macieja Sowy (BTS Szymańscy).
Trofea oraz upominki dla uczestników ufundował Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski. TKKF Kieruje podziękowania do organizatorów TKKF Łomża, Dyrektora 1 LO Jerzego Łuby za udostępnienie obiektui do sędziego Radosława Jemielitego za pomoc w organizacji zawodów.
Źródło: nadesłane/TKKF