Policja poszukiwała zaginionego mieszkańca Łap. Na szczęście 20-latek został odnaleziony.
Policja o zaginięciu mężczyzny poinformowała w czwartek (17.02). Mężczyzna w środę, w nocny wyjechał z miejsca zamieszkania białym fiatem punto w nieznanym kierunku.
Dziś pojawiła się informacja, że poszukiwania zostały zakończone.
- Zaginiony 20-latek odnalazł się. Dziękujemy za pomoc w publikacji wizerunku i rozpowszechnieniu informacji - poinformowała oficer prasowa KMP w Białymstoku.
zdj. KMP Białystok