Reklama

Koniec poszukiwań zaginionego 20-latka [AKTUALIZACJA]

18/02/2022 13:00

Policja poszukiwała zaginionego mieszkańca Łap. Na szczęście 20-latek został odnaleziony.

Policja o zaginięciu mężczyzny poinformowała w czwartek (17.02). Mężczyzna w środę, w nocny wyjechał z miejsca zamieszkania białym fiatem punto w nieznanym kierunku. 

Dziś pojawiła się informacja, że poszukiwania zostały zakończone. 

- Zaginiony 20-latek odnalazł się. Dziękujemy za pomoc w publikacji wizerunku i rozpowszechnieniu informacji - poinformowała oficer prasowa KMP w Białymstoku.

zdj. KMP Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości