Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionego 24-letniego mieszkańca m. Żelechy w gminie Piątnica. Mężczyzna ostatni raz widziany był w Warszawie.
Zaginiony to:
- Ostatni raz zaginiony z rodziną kontaktował się telefonicznie 13 czerwca 2022 roku. Natomiast ostatni raz widziany był 15 czerwca bieżącego roku, w Warszawie. Do tej chwili mieszkaniec Żelech nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje policja.
Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

zdj. KMP Łomża