Reklama

Zaginął 24-latek z gminy Piątnica! Policja prosi o pomoc

22/06/2022 10:57

Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionego 24-letniego mieszkańca m. Żelechy w gminie Piątnica. Mężczyzna ostatni raz widziany był w Warszawie.

Zaginiony to:                                               

  • Krystian Kamil Nierwiński, lat 24
  • zam. Żelechy, gmina Piątnica.
  • Rysopis: sylwetka szczupła, wzrost 185 cm, oczy brązowe, lekki zarost, włosy krótkie ciemne, uszy odstające.
  • W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany między innymi w białe buty sportowe.

- Ostatni raz zaginiony z rodziną kontaktował się telefonicznie 13 czerwca 2022 roku. Natomiast ostatni raz widziany był 15 czerwca bieżącego roku, w Warszawie. Do tej chwili mieszkaniec Żelech nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje policja.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

Reklama

zdj. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości