Reklama

Koniec poszukiwań zaginionego 36-latka

07/03/2022 15:05

Policja zakończyła poszukiwania 36-letniego mieszkańca Białegostoku, który wyszedł z mieszkania w piątek (4.03) i nie dawał znaku życia.

Policja opublikowała informację o poszukiwaniach w minioną sobotę. Chodziło o 36-latka z Białegostoku. Mężczyzna wyszedł z domu i nie skontaktował się z rodziną. 

Dziś wiemy, że poszukiwania zostały zakończone

"Zaginiony 36-latek, poszukiwany przez policjantów z KPIII w Białymstoku odnalazł się. Dziękujemy za pomoc w publikacji wizerunku i rozpowszechnieniu informacji." - informuje Katarzyna Molska-Zarzecka z KMP w Białymstoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości