Policja zakończyła poszukiwania 36-letniego mieszkańca Białegostoku, który wyszedł z mieszkania w piątek (4.03) i nie dawał znaku życia.
Policja opublikowała informację o poszukiwaniach w minioną sobotę. Chodziło o 36-latka z Białegostoku. Mężczyzna wyszedł z domu i nie skontaktował się z rodziną.
Dziś wiemy, że poszukiwania zostały zakończone
"Zaginiony 36-latek, poszukiwany przez policjantów z KPIII w Białymstoku odnalazł się. Dziękujemy za pomoc w publikacji wizerunku i rozpowszechnieniu informacji." - informuje Katarzyna Molska-Zarzecka z KMP w Białymstoku.