Reklama

Zaginął 53-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego [AKTUALIZACJA]

04/10/2021 12:46

Policjanci z Ostrołęki poszukują 53-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna po raz ostatni widziany był na terenie powiatu ostrołęckiego.

Mężczyzna 12 września br. o godz. 07:00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Po raz ostatni widziany był na terenie powiatu ostrołęckiego (w dniu 15.09). Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

  • Rysopis: wzrost 164cm; szczupła budowa ciała; włosy siwe, krótkie; oczy niebieskie; uszy średnie; kilkudniowy zarost
  • Ubiór: spodnie ciemne, niebieska koszula, sztruksowa granatowa kurtka, szara czapka z daszkiem.

[AKTUALIZACJA] Poszukiwania zostały zakończone. Szczegóły: Koniec poszukiwań 53-latka z powiatu łomżyńskiego

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości