Policjanci z Ostrołęki poszukują 53-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna po raz ostatni widziany był na terenie powiatu ostrołęckiego.
Mężczyzna 12 września br. o godz. 07:00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Po raz ostatni widziany był na terenie powiatu ostrołęckiego (w dniu 15.09). Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
[AKTUALIZACJA] Poszukiwania zostały zakończone. Szczegóły: Koniec poszukiwań 53-latka z powiatu łomżyńskiego