Ostrołęccy policjanci przez całą noc poszukiwali 13-letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka ostatni raz była widziana wczoraj rano. Na szczęście dziś udało się ją odnaleźć.
O zaginięciu nastolatki informowaliśmy dziś rano. Dziewczynka po raz ostatni raz widziana była wczoraj o godzinie 7:45 na ul. Padlewskiego w Ostrołęce. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Policjanci z Ostrołęki dziś około godziny 11 odnaleźli nastolatkę całą i zdrową.
- Wczoraj wieczorem do ostrołęckich policjantów zwróciła się o pomoc zaniepokojona mama nastolatki. Z jej relacji wynikało, że jej 13-letnia córka wyszła rano z domu i do niego nie powróciła. Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia policjanci ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy włączyli się w poszukiwania nastolatki. Żeby zwiększyć ilość osób biorących udział w poszukiwaniach w jednostce policji ogłoszony został alarm na który stawili się policjanci będący w tym czasie na wolnym. Informacja o zaginięciu wraz z rysopisem zaginionej została natychmiast przekazana do lokalnych mediów. Funkcjonariusze zarówno umundurowani, jak i ci po cywilnemu kontrolowali miejsca gromadzenia się młodzieży oraz sprawdzali adresy pod które nastolatka mogła się udać. Informacja wraz z rysopisem została przekazana do Komisariatu Policji w Myszyńcu, posterunków policji i jednostek ościennych. Funkcjonariusze przeczesywali także pobliskie parki. Na szczęście dziś około godziny 11 całonocne poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. 13 – latka cała i zdrowa została odnaleziona na jednej z ulic Ostrołęki przez Naczelnika Wydziału Patrolowego oraz Zastępcę Naczelnika Wydziału Sztab Policji - informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.
Reklama
zdj. KMP Ostrołęka