Reklama

14-latka z Łomży odnaleziona w Krakowie [AKTUALIZACJA]

05/11/2021 15:37

Magdalena M. wyszła z domu. Nie dotarła do szkoły i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Zaginionej szukają policjanci, którzy jednocześnie proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Mundurowi szukają 14-letniej mieszkanki Łomży. Dziewczyna w piątek (5.11) rano wyszła z miejsca zamieszkania. Nie dotarła do szkoły. Do chwili obecnej nie wróciła do domu.

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła, włosy ciemne do ramion, proste z przedziałkiem na środku.

Ubrana była w: jasno-niebieską kurtkę, szarą bluzę z kapturem, czarne, szerokie spodnie. Miała też czarny plecak.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży pod telefonem 47 717 1212 / 47 717 1220. Można też dzwonić pod numer alarmowy 112.

Reklama

[AKTUALIZACJA  godz. 18:53] 

- Zaginiona odnalazła się w Krakowie. Jest w tej chwili pod opieką tamtejszych policjantów - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości