Magdalena M. wyszła z domu. Nie dotarła do szkoły i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Zaginionej szukają policjanci, którzy jednocześnie proszą o pomoc w jej odnalezieniu.
Mundurowi szukają 14-letniej mieszkanki Łomży. Dziewczyna w piątek (5.11) rano wyszła z miejsca zamieszkania. Nie dotarła do szkoły. Do chwili obecnej nie wróciła do domu.
Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła, włosy ciemne do ramion, proste z przedziałkiem na środku.
Ubrana była w: jasno-niebieską kurtkę, szarą bluzę z kapturem, czarne, szerokie spodnie. Miała też czarny plecak.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży pod telefonem 47 717 1212 / 47 717 1220. Można też dzwonić pod numer alarmowy 112.
[AKTUALIZACJA godz. 18:53]
- Zaginiona odnalazła się w Krakowie. Jest w tej chwili pod opieką tamtejszych policjantów - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.