Policja szuka 15-letniej Gabrieli Czemiel. Mieszkanka Białegostoku w poniedziałek wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Nastolatka poszukiwana jest przez policjantów z Komisariatu Policji I w Białymstoku. Nastolatka w poniedziałek wieczorem wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionej:
156 centymetrów wzrostu, średnia budowa ciała, brązowe długie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w szarą bluzę z kapturem, niebieskie jeansowe spodnie, czarną puchową kurtkę do pasa, czarne sportowe buty.
"Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informacje dotyczące miejsca jej przebywania proszone są o kontakt telefoniczny z numerem alarmowym 112 lub z Komisariatem I Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 47 711 3211. Zapewniamy anonimowość." - apeluje policja.
Reklama
zdj. KMP Białystok