Reklama

47-latka z Łomży odnaleziona [AKTUALIZACJA]

08/11/2021 15:23

47-latka 4 dni temu wyszła z domu i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionej 47-letniej mieszkanki Łomży. 

Kobieta 4 listopada, około godziny 16:00, wyszła z domu i dotąd nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 164 cm, czarne włosy do ramion, oczy brązowe, średniej budowy ciała.

W dniu zaginięcia ubrana była w: szarą bluzę, niebieskie jeansy, biały, futrzany bezrękawnik, białe buty do kolan.  

Wszystkie osoby, które widziały kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

Reklama

[AKTUALIZACJA]

47-letnia mieszkanka Łomży została odnaleziona przez dzielnicowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości