ŁKS 1926 Łomża nie zapomina w przerwie zimowej o swoich sympatykach. Klub zaprasza wszystkich kibiców do udziału w konkursie pt. "Zakochaj się w ŁKS-ie". Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie ze swoją druga połową i motywem związanym z klubem.
Organizatorzy konkursu nie podają żadnych więcej wymagań odnośnie zdjęć oprócz tego, że mają one być przesyłane na adres konkurs.lks@wp.pl. Natomiast autorzy najlepszych fotek mogą liczyć na atrakcyjne nagrody przygotowane przez klub i jego partnerów. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca.
1. miejsce – karnet na siłownię Best Gym wraz z sauną i grota solną, manicure w studio paznokci „Monika", strzyżenie lub farbowanie w studio fryzur „Nemezis" kolacja w restauracji Retro, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium", dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.
2. miejsce – kolacja w restauracji Koku Sushi, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium", dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.
3. miejsce – voucher do wykorzystania w „Barze Magia", podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium", dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.
Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 www.lks.lomza.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu około 20 grudnia.