Reklama

Zakochaj się w ŁKS-ie – konkurs!

26/11/2015 08:19

ŁKS 1926 Łomża nie zapomina w przerwie zimowej o swoich sympatykach. Klub zaprasza wszystkich kibiców do udziału w konkursie pt. "Zakochaj się w ŁKS-ie". Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie ze swoją druga połową i motywem związanym z klubem.

Organizatorzy konkursu nie podają żadnych więcej wymagań odnośnie zdjęć oprócz tego, że mają one być przesyłane na adres konkurs.lks@wp.pl. Natomiast autorzy najlepszych fotek mogą liczyć na atrakcyjne nagrody przygotowane przez klub i jego partnerów. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca.

1. miejsce – karnet na siłownię Best Gym wraz z sauną i grota solną, manicure w studio paznokci „Monika", strzyżenie lub farbowanie w studio fryzur „Nemezis" kolacja w restauracji Retro, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium", dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.

Reklama

2. miejsce – kolacja w restauracji Koku Sushi, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium", dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.

3. miejsce – voucher do wykorzystania w „Barze Magia", podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium", dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 www.lks.lomza.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu około 20 grudnia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości