Reklama

Zakończona kontrola w MŁKS

02/01/2017 12:19

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy przekazał informację o zakończeniu audytu zarządzonego przez Miasto i przekazaniu protokołu pokontrolnego. Z informacji tej wynika, że kontrola nie stwierdziła nieprawidłowości w wydatkowaniu środków finansowych otrzymywanych w ramach dotacji z Urzędu Miasta Łomża.

- W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy 26 stronicowy protokół pokontrolny z kontroli przeprowadzonej przez Urząd Miasta Łomża na wniosek grupy rodziców - informuje MŁKS.

Przeprowadzona szczegółowa kontrola obejmowała zbadanie zgodności działań władz Klubu ze statutem oraz prawidłowość wydatkowania funduszy przekazywanych przez Miasto Łomża w latach 2015-2016.

- Kontrola nie stwierdziła nieprawidłowości w wydatkowaniu środków finansowych otrzymywanych w ramach dotacji z Urzędu Miasta Łomża. Kontrola potwierdziła także zgodność wydatkowania środków według celów wskazanych w umowach. Jedyną nieprawidłowością pozostaje niedopilnowanie terminu Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego - podaje klub.

Reklama

Kurator MŁKS przypomina, że Walne Zebranie odbędzie się 22 stycznia 2017r. od godziny 17:00 w Auli PWSiP w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama