Reklama

Zakończyły się poszukiwania zaginionej nastolatki

13/07/2022 09:19

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej ostrołęczanki. - Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w poszukiwaniach - przekazał dziś (13.07) oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Nastolatka ostatni raz była widziana w minioną sobotę w rejonie osiedla Centrum w Ostrołęce. Wczoraj policjanci opublikowali informację o poszukiwaniach wraz z wizerunkiem 16-latki.

Okazuje się, że działania zostały już zakończone. 

- Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej w minioną sobotę 16 - letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka powróciła już do miejsca zamieszkania. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w poszukiwaniach - poinformował oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości