Zakończyły się poszukiwania 16-letniej ostrołęczanki. - Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w poszukiwaniach - przekazał dziś (13.07) oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
Nastolatka ostatni raz była widziana w minioną sobotę w rejonie osiedla Centrum w Ostrołęce. Wczoraj policjanci opublikowali informację o poszukiwaniach wraz z wizerunkiem 16-latki.
Okazuje się, że działania zostały już zakończone.
- Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej w minioną sobotę 16 - letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka powróciła już do miejsca zamieszkania. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w poszukiwaniach - poinformował oficer prasowy KMP w Ostrołęce.