Reklama

Zalewski: Gdybyśmy nie wierzyli, nie wychodzilibyśmy na boisko

Przed piłkarzami ze Śniadowa mecz z MOSP-em Białystok. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 16:00.

Śniadowianie będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę 2:5 z Warmią Grajewo. - Gdybyśmy nie wierzyli, nie wychodzilibyśmy na boisko. Atut naszego boiska zawsze był po naszej stronie. Kwestia tego, w jaki sposób to wykorzystamy. Oby w taki sposób jak w ostatnim meczu domowym z Promieniem Mońki - mówi Paweł Zalewski.

40-letni gracz KS-u wierzy w dobry wynik. - Ekipa Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego to młode, zdolne, waleczne chłopaki! Na pewno nogi mimo wszystko nie odstawią, ale też popełniają błędy i właśnie je postaramy się wykorzystać, przy tym nie popełniając swoich - dodaje popularny "Duży".

Reklama

fot. moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości