Reklama

Koniec poszukiwań zaginionego 45-latka!

02/04/2021 07:55

Zakończyły się poszukiwania 45-latka, który zaginął w okolicach Chomentowa w Gminie Śniadowo. Poszukiwany od środowego poranka mężczyzna.... wrócił do miejsca zamieszkania.

Zaskakującą informację policja przekazała dziś rano. Okazuje się, że 45-letni mieszkaniec pow. konińskiego powrócił do miejsca zamieszkania wczoraj, około godz. 22:00.

Przypomnijmy, że mężczyzna po raz ostatni widziany miał być we wtorek wieczorem. Z policyjnych informacji wynikało, że to właśnie wtedy mężczyzna pozostawił ciężarówkę na terenie budowy drogi S61, po czym zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.  Poszukiwania rozpoczęły się w środę rano.  Brali w nich udział policjanci, strażacy PSP i druhowie z OSP, Grupa Ratownicza Nadzieja, a nawet funkcjonariusze Straży Granicznej.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości